پلاستیک‌ها تقریباً در تمام جنبه‌های زندگی گنجانده شده‌اند

در سال 1907، باکلیت، اولین پلاستیک مصنوعی، تولید شد که نشان دهنده آغاز صنعت پلاستیک جهانی با این حال، تا دهه 1950، رشد سریع در جهان مشاهده نشد تولید پلاستیک صنعت پلاستیک سالانه در 65 سال آینده تقریباً 200 برابر شده است.
به 381 میلیون تن در سال 2015; که تقریباً برابر با جرم دو سوم استجمعیت جهان (ریچی و روزر، 2020).

ایجاد یک طرح جدید و کاربردی می تواند کمک شایانی به فروش بالا را داشته باشد مخصوصا اگر در حوزه های گوناگون مصرف شود ظروف یکبار مصرف طلقی یکی از کالاهایی است که توانسته خود را در انواع و اقسام حوزه ها جای دهد.

پلاستیک‌ها تقریباً در تمام جنبه‌های زندگی گنجانده شده‌اند و امکان انتقال مؤثر یک بزرگ را فراهم می‌کنند
انواع غذا، نوشیدنی و سایر کالاها علاوه بر این، پتانسیل قابل توجهی برای جدید وجود دارد کاربردهای پلاستیکی که در آینده مفید خواهند بود (Thompson et al., 2009). مصر سالانه 5.4 میلیون تن پلاستیک با میانگین تولید زباله پلاستیکی روزانه تولید می کند.

دلیل استفاده از ظروف چینی در رستورانهای متفاوت این است که این متریال بر خلاف متریالهای دیگر ظروف مانند بلور سریع دما را جذب نمی کنند و زمانی که در آنها غذاهای داغ ریخته می شود ظرف خیلی سریع داغ نمی شود.

0.18 کیلوگرم برای هر نفر این ارقام مصر را در صدر آلاینده های پلاستیکی در میان اعراب قرار می دهد کشورها و مستقیماً پس از ترکیه در خاورمیانه (Ritchie & Roser, 2020). از این رو مصر با تولید نزدیک به یک میلیون تن زباله پلاستیکی از مشکل زباله های پلاستیکی رنج می برد
در سال (الگاندی، 2019).
پلاستیک به عنوان یک آلاینده دریایی پایدار طبقه بندی شده است (رودز، 2019)، که تهدید می کند.

تنوع زیستی و زنجیره غذایی و به تبع آن سلامت انسان و حیوان بر این اساس، این استدلال مورد توجه بسیاری از محققان، تولیدکنندگان، و سهامداران (فوسچی و همکاران، 2020). با این حال، ظهور همه‌گیری COVID-19 (الف سندرم حاد تنفسی شدید ناشی از یک ویروس کرونای جدید – SARS-CoV-2) پیشرفت کرده است.

وجود جیوه در تلویزیون پارس قدیمی مضر بوده و سلامتی افراد داخل خانه اگر به آن نزدیک شوند و آن را لمس کنند در آینده به خطر می اندازد.

به سرعت (پاتریسیو سیلوا و همکاران، 2020)؛ و اقدامات پیشگیرانه اعمال شده برای پیشگیری و
کنترل انتقال پذیری بالای آن مستلزم افزایش قابل توجهی در نیاز و استفاده از پلاستیک توسط جمعیت عمومی، کارکنان خدمات و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

شما می توانید با مراجعه به سایت دیجیکالا، انواع قیمت پتو گلبافت یک نفره دیجیکالا را مشاهده کنید و در صورت تمایل آن را ثبت سفارش کنید تا در اسرع وقت برای شما ارسال شود.

با انسان بهداشت بر سلامت محیط زیست، سیاست های کاهش پلاستیک و پلاستیک اولویت دارد استراتژی های مدیریت پسماند اخیراً معکوس شده یا به طور موقت به تعویق افتاده است.

  • منابع:
  1. Safe Plastic Food Containers: An Educational Intervention
  • تبلیغات:
  1. مصرف گوشت مرغی که باعث توهم می شود!
  2. 6 دلیل خوب برای خوردن موز امروز
  3. مقوایی که گیاه درون آن رشد می کند!!
  4. مقدار زیادی پرتقال درون شکم کوسه پیدا شده است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.